- VIII edycja Ruchomej Alei Gwiazd Radia Aplauz

25 czerwca Kabaret Ani mru mru był gościem VIII Edycji Ruchomej Alei Gwiazd, w której słuchacze Radia Aplauz głosują na najbardziej lubianą gwiazdę polskiej estrady. Jednak nie tylko panowie z kabaretu czuli się gwiazdami wieczoru. Ich występ ozdabiały także wokalistki z Naszego Studia Piosenki. Dziewczyny mocno przyłożyły się do pracy i ćwiczyły repertuar, by w czerwcu pewnie stanąć na scenie. Zajęcia z Tomkiem i Asią to nie tylko ćwiczenia wokalne ale i ćwiczenia z ruchu scenicznego. Impreza, która odbyła się w Galerii Renoma we Wrocławiu, pozwoliła więc na sprawdzenie swoich możliwości i pokazanie na co nas stać!

Dziewczyny świetnie sobie poradziły – jako pierwsza na scenie pojawiła się Sandra Mincer z piosenką Anastasi, następnie Kasia Osowska i Martyna Kukla zaprezentowały się w niebanalnych i niełatwych utworach, w między czasie Kamila i Joanna Bakalarczyk dżinglowały Kabaretowi w drodze na scenę. Chłopcy z Kabaretu wprowadzili wesołą atmosferę - nie było więc mowy o tremie!

Występ w Renomie nie był jednak końcem świetnej zabawy… Dalszy jej ciąg odbywał się w ekskluzywnym klubie Paparazzi we Wrocławiu. Tym razem Kamila Bakalarczyk wraz z siostrą oraz świetnym saksofonistą i klawiszowcem, w bardzo kameralnym, jazzowym klimacie, zagrali kilka przyjemnych dla ucha coverów. Ważnym wydarzeniem było także odebranie przez założyciela Studia Piosenki - Marcina Cejmera - Statuetki Partnera VIII Edycji Ruchomej Alei Gwiazd .

Tego typu imprezy to dla uczestników Naszego Studia świetna okazja na pokazanie swoich możliwości, nabycia kontaktów, poznania ciekawych ludzi oraz pracy z muzykami i „obycia scenicznego”.

Występ w Renomie zaliczamy do udanych i zapraszamy do śledzenia dalszych poczynań uczestników Studia Piosenki !

 

 

powrót do listy

Kontakt

(0 501) 405 607

Na zajęciach