W  Świecie muzyki, śpiewu dzieje się tak wiele, dlatego oddajemy w Państwa ręce dział Aktualności, w którym znajdziecie najnowsze wieści dotyczące występów uczniów Wrocławskiego Studia Piosenki, informacje o promocjach, rabatach, wydarzeniach z życia Studia. Mamy ochotę pochwalić się osiągnięciami Studiowiczów, Instruktorów oraz samego Studia Piosenki.

 - Gratulacje, gratulacje

Gratulacje dla naszego trenera wokalnego - Tomasza Stery - absolwenta dziennikarstwa muzycznego i laureata w konkursie na najlepszą pracę licencjacką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Szerzej:

http://zezm.dsw.edu.pl/zaklad-edukacyjnych-zastosowan-mediow/aktualnosci/aktualnosciaktualnosc/news/absolwent-dziennikarstwa-muzycznego-laureatem-w-konkursie-na-najlepsza-prace-licencjacka/

 Życzymy dalszych sukcesów!

 

więcej

11/5/2012 - W maju pomagamy dzieciom

Wrocławskie Studio Piosenki wystąpi podczas akcji - Wrocławski Krwiobieg - podziel się życiem !-  w dniu 12 i 13 maja na  Placu Solnym we Wrocławiu (sobota: godz. 15:30, niedziela: godzina 14:00).

19 maja  zaśpiewamy na Bankiecie Charytatywnym "Moim marzeniem jest..." na rzecz Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".
więcej

24/3/2011 - Flysense - pierwsza grupa wokalna

FLYSENSE, to zespol utworzyny w ramach działanosci Wrocławskiego Studia Piosenki przez nasze słuchaczki -wokalistki, tj.:

Kamilę Bakalarczyk-Kruk

Martynę Kuklę

Joannę Czajkę

Agnieszkę Kozłowską

Katarzynę Osowską

Sandrę Mincer

Natalię Kryjom

oraz aranżerkę - Julię Janczurę

Dziewczynom gratulujemy pomysłu, talentu i zapału.

 

 

więcej

14/1/2011 - Koncert 20.01.2011 - Święta, Święta i po Świętach???

Wrocławskie Studio Piosenki zaprasza na koncert pt. Święta, Święta i po Świętach???. Utwory w aranżacji Juli Janczury wykonają: Kamila Bakalarczyk- Kruk, Agnieszka Kozłowska, Kasia Osowska, Sandra Mincer, Martyna Kukla, Asia Czajka, Natalia Kryjom. Klub LOFT 20.01.2011, ul. Łaciarska 28, start godz. 20:00.

więcej

 - VIII edycja Ruchomej Alei Gwiazd Radia Aplauz

25 czerwca Kabaret Ani mru mru był gościem VIII Edycji Ruchomej Alei Gwiazd, w ktorej słuchacze Radia Aplauz głosują na najbardziej lubianą gwiazdę polskiej estrady. Jednak nie tylko panowie z kabaretu czuli się gwiazdami wieczoru. Ich występ ozdabiały także wokalistki z Naszego Studia Piosenki. Dziewczyny mocno przyłożyły się do pracy i ćwiczyły repertuar, by w czerwcu pewnie stanąć na scenie. Zajęcia z Tomkiem i Asią to nie tylko ćwiczenia wokalne ale i ćwiczenia z ruchu scenicznego. Impreza, która odbyła się w Galerii Renoma we Wrocławiu, pozwoliła więc na sprawdzenie swoich możliwości i pokazanie na co nas stać!

Dziewczyny świetnie sobie poradziły – jako pierwsza na scenie pojawiła się Sandra Mincer z piosenką Anastasi, następnie Kasia Osowska i Martyna Kukla zaprezentowały się w niebanalnych i niełatwych utworach, w między czasie Kamila i Joanna Bakalarczyk dżinglowały Kabaretowi w drodze na scenę. Chłopcy z Kabaretu wprowadzili wesołą atmosferę - nie było więc mowy o tremie!

Występ w Renomie nie był jednak końcem świetnej zabawy… Dalszy jej ciąg odbywał się w ekskluzywnym klubie Paparazzi we Wrocławiu. Tym razem Kamila Bakalarczyk wraz z siostrą oraz świetnym saksofonistą i klawiszowcem, w bardzo kameralnym, jazzowym klimacie, zagrali kilka przyjemnych dla ucha coverów. Ważnym wydarzeniem było także odebranie przez założyciela Studia Piosenki - Marcina Cejmera - Statuetki Partnera VIII Edycji Ruchomej Alei Gwiazd .

Tego typu imprezy to dla uczestników Naszego Studia świetna okazja na pokazanie swoich możliwości, nabycia kontaktów, poznania ciekawych ludzi oraz pracy z muzykami i „obycia scenicznego”.

Występ w Renomie zaliczamy do udanych i zapraszamy do śledzenia dalszych poczynań uczestników Studia Piosenki !

 

 

 

więcej

Kontakt

(0 501) 405 607

Na zajęciach