Studio Piosenki to profesjonalne „laboratorium wokalne”.          To miejsce przeznaczone dla wszystkich utalentowanych osób, posiadających potencjał wokalny, dla ludzi, którzy kochają śpiewać.    

   Kształcimy wokalistów, dla których śpiewanie jest nie tylko pasją, ale także możliwością zdobycia wiedzy w dziedzinie piosenki, wokalistyki rozrywkowej oraz ogólnej wiedzy z zakresu kształcenia muzycznego i podstaw teorii muzyki.

    Kształcenie odbywa się na wielu poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów wokalnych. Podczas zajęć szczególny nacisk kładziemy na emisję głosu,dykcję, interpretację piosenki, pracę z mikrofonem, a także pracę na scenie (ruch sceniczny, inne formy wokalne...). Uczestnicy naszych zajęć, po opanowaniu podstawowych technik wokalnych i estradowych, zdobywają wiedzę praktyczną, teoretyczną i doświadczenie, swobodnie odnajdują się w różnych gatunkach muzyki popularnej.

 Nasze kursy wokalne są również dla ludzi, którzy na co dzień pracują głosem.

    Warsztaty z zakresu emisji i higieny głosu przeznaczone są między innymi dla aktorów, prezenterów radiowych, telewizyjnych, a także lektorów, nauczycieli oraz team leaderów i menedżerów. Uczestnicy takich kursów prawidłowo używają głosu i swobodnie wykorzystują go jako narzędzie pracy.

     Przygotowujemy do egzaminów wstępnych do szkół artystycznych (muzycznych, wokalnych, teatralnych i musicalowych...), do udziału w festiwalach, konkursach muzyczno – wokalnych oraz telewizyjnych programów muzycznych.

 

                 Zapisy na zajęcia prowadzimy przez cały rok.

                Serdecznie zapraszamy :-)